UAB "VALIMETA"

Nuotekų valymo įrenginių montavias ir tinklų įrengimas individualiems namams

Buitinių nuotekų valymo įrenginius montuojame ten, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto tinklų. Šiuose įrenginiuose buitinės nuotekos (iš tualetų, vonios ar virtuvės) yra išvalomos ir pašalinamos į aplinką: vandens telkinius, griovius ar gruntą. Išvalytas nutekantis vanduo po valymo būną skaidrus ir bekvapis, todėl jį galima dar kartą panaudoti buityje, plauti automobilius ar laistyti veją.
Mūsų įmontuoti valymo įrenginiai išvalo iki 98% teršalų, yra taupūs elektros energijos suvartojimo atžvilgiu, dirba neskleisdami papildomo triukšmo ar kvapo. Naudojant šiuos įrenginius aplinkai žala nedaroma. Įrenginiai turi garantijas, sertifikatus.

Tinklų įrengimas

Tiesdami vamzdžius pirmiausia atsižvelgiame į grunto laidumą vandeniui, gruntinio vandens lygį ir tipą, atstumą nuo vandens telkinių, atstumą iki kelio ar sklypo ribos ir kt. reikalavimus, ir pagal tai pateikiame geriausią sprendimą jų įrengimui.

Įrengimai nuotekoms šalinti nedideliuose namų ūkiuose

Siūlome įrengimus nuotekoms pašalinti iš sodų sklypų bei nedidelių namų ūkių. Tai paprastesnis pigesnis sprendimas, nei individualių namų nuotekų valymo įrenginių montavimas. Šis sprendimas tinkamas objektams, kurie nėra pagrindinė ir nuolatinė gyvenamoji vieta.
Mes siūlome sumontuoti gelžbetoninius šulinius su uždaru dugnu ir dangčiu. Prisipildžius nuotekoms atvažiuojame išsiurbti.

Kaina

Nuotekų valymo įrenginių montavimo ir tinklų tiesimo kaina aptariama po pirmojo susitikimo, įvertinus darbų kiekį ir reikalingus montuoti įrenginių tipus.
Iš anskto susitarus telefonu ar el. paštu, nemokamai atvažiuojame, pakonsultuojame, paruošiame sąmatą darbams ir reikalingiems įrenginiams.

Už papildomą mokestį atliekame išvalymo darbus įrenginyje:

šaliname dumblą susikaupusį įrenginyje;

arba, jei reikalinga, atliekame pilną įrenginio valymą.

Buitinių įrenginių valymas paprastai atliekamas kartą per du metus, priklausomai kaip intensyviai įrenginys dirbo. Kainą įtakoja įmontuoto įrenginio tipas, todėl su kiekvienu klientu kaina yra suderinama atskirai.