UAB "VALIMETA"

Mūsų teikiama nauda klientui

Klientui padedame parinkti labiausiai tinkančius įrenginius ir pasiūlyti optimaliausią sistemos įvedimo sprendimą.
Pasiūlymus ruošiame individualiai kiekvienam užsakovui po susitikimo su mūsų specialistais.
Be papildomo mokesčio atvažiuosime pas jus, pakonsultuosime ir padarysime sąmatą.
Bendradarbiaujame tik su patikimiausiais nuotekų valymo įrenginių gamintojais: UAB „Traidenis“, UAB "Švaistė", UAB „August ir Ko“ ir UAB "Buiteka LT". Šių gamintojų valymo įrenginiai leidžia pasiekti aukštesnę išvalyto vandens švarumo klasę ir sudaro galimybę antrą kartą panaudoti tą patį vandenį.
Greitai reaguojame į kliento užsakymus, pas klientą atvykstame per 1-3 darbo dienas.
IĮ “Valimeta“ daugiau nei 10 metų visoje Lietuvoje dirbanti kompanija. Ši ilgametė patirtis mums padeda labai greitai suprasti kliento poreikius.

apie

Parduodame

Parduodame visus reikalingus įrenginius nuotekų sistemų ir kanalizacijų įrengimui: individualiųjų namų ir gyvenviečių buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginius, tinklus kanalizacijoms įrengti, lietaus nuotekų, drenažo įrengimo sistemas ir kt.

Mūsų klientai

Dirbame su užsakovais, kurie kreipiasi dėl gyvenamųjų, viešųjų bei komercinės paskirties pastatų buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimo, kanalizacijos ir vandentiekio prijungimo, lietaus kanalizacijos ir drenažo sistemų įrengimo.

Mūsų klientai gali būti ramūs, nes mes savo darbą atliekame nuo pradžios iki pabaigos. Pirmiausia, pradėdami darbus, sutvarkome formalius reikalavimus, tai reiškia, kad visi  mūsų atliekami darbai vykdomi pagal suderintus projektus ir tik gavus statybos leidimus iš atsakingų institucijų.